Za zamówione produkty możesz zapłacić z wykorzystaniem poniższych form płatności.

Blik
Szybkie i bezpieczne płatności specjalnym kodem. Aby zdobyć kod, wystarczy zalogować się do swojej aplikacji bankowej. Zapisz swoją przeglądarkę jako bezpieczną przy pierwszej płatności BLIK jeśli chcesz płacić jeszcze szybciej.
Karta płatnicza
Płać szybko i bezpiecznie swoją kartą płatniczą. Zostaniesz poproszony o podanie numeru karty. Następnie może nastąpić przekierowanie do Twojego banku, aby uwierzytelnić dane. Szczegóły takiego procesu możesz poznać kontaktując się z bankiem.
Przelew ekspresowy
System szybkich płatności internetowych obsługiwany przez stronę Przelewy24, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty.
Przelew bankowy
Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który podajemy po złożeniu zamówienia. W tytule należy wpisać numer zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia.
GooglePay
Płać w internecie bez konieczności podawania danych do płatności. Podczas zakupów w sklepach G-Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są bezpieczne. Poza tym możesz płacić szybciej i łatwiej, używając smartfona, który już trzymasz w dłoni – zapłaty dokonasz jednym kliknięciem czy naciśnięciem przycisku.
PayPal
Przy wyborze tej formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę PayPal, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności. Jeżeli nie posiadasz konta w PayPal, możesz je założyć lub dokonać płatności jako Gość serwisu.